O nas

O nas

Skupiamy się na szczegółach. Profesjonalny gabinet New Estetic to lider medycyny estetycznej na terenie Lublina i w obszarze województwa lubelskiego. W New Estetic zadbamy o Twój wygląd i poprawimy Twoje samopoczucie. Skorzystaj z kompleksowych usług w naszym gabinecie i poczuj się dobrze we własnym ciele.

Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej takie jak: botox, kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia, kwas polimlekowy, polikaprolakton czy nici rozpuszczalne.

Zabiegi typu anty-aging w gabinecie medycyny estetycznej New Estetic to gwarancja skuteczności i naturalnego wyglądu. Szczere opinie klientów i niezliczone ilości przeprowadzonych już zabiegów pozwoliły nam na stworzenie najlepszego gabinetu medycyny estetycznej w Lublinie.

Zajmujemy się również szeroko rozumianą kosmetologią, a połączenie wiedzy z zakresu obu tych dziedzin pozwala nam na dobranie oferty skierowanej do indywidualnego klienta.

Holistyczne podejście do przeciwstarzeniowych zabiegów medycyny estetycznej sprawia, że nasze metody leczą nie tylko fizyczne mankamenty urody, ale również pozwalają naszym pacjentom poczuć się lepiej we własnej skórze.

Usługi najwyższej jakości

Pragniemy zapewnić Państwu kompleksową opiekę, a dzięki połączeniu wiedzy naszych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii profesjonalnej, oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres usług najwyższej jakości.

Dbamy o zaspokojenie potrzeb klienta, stawiamy na prostotę i świeżość, podkreślamy naturalne piękno. Zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością i dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszych działań były długotrwałe i zaspokoiły potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiktor Wezgraj

lek.med

Wiktor Wezgraj jest specjalistą medycyny estetycznej (numer prawa wykonywania zawodu 1355435). Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie (2002 r.) oraz studia podyplomowe medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (2012 r.). Pan Doktor Wezgraj posiada ponadto liczne prestiżowe kursy i szkolenia w zakresie medycyny estetycznej, ukończone w renomowanych ośrodkach w całej Polsce.

Katarzyna Oleszek

mgr pielęgniarstwa, kosmetolog

Alsolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyła studia licenjackie i magisterskie na kierunku pielęgniarstwo oraz Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodnieczej im. Wincentego Pola w Lublinie na kierunku kosmetologia. Wykształcenie medyczne i manualną sprawność pielęgniarską łączy z zawodem kosmetologa.