Szkolenia

Prowadzimy skierowane do lekarzy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy Państwu prowadzone przez specjalistów praktyków zajęcia w małych grupach lub dla osób indywidualnych.

Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam na klarowne przekazanie informacji z zakresu medycyny estetycznej. Dbamy o zachowanie branżowych standardów i oferujemy praktyczny program szkolenia dla lekarzy w obszarze takich zabiegów medycyny estetycznej jak:

kwas hialuronowy - wszystkie techniki

toksyna botulinowa

hydroksyapatyt wapnia

kwas polimlekowy

Pokazujemy, jak dobrać zindywidualizowaną terapię dopasowaną do potrzeb pacjenta i prezentujemy środki, które pozwalają wydobyć naturalne piękno i osiągnąć najlepsze rezultaty. Aby uzyskać więcej informacji na temat szkolenia i poznać jego program, skontaktuj się z nami.

 

Kompleksowe szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej to możliwość zdobycia teoretycznej wiedzy i doskonalenia praktycznych umiejętności, które pozwolą wykonywać zawód i zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających pacjentów.

Weź udział w profesjonalnym, prowadzonym przez lekarzy praktyków kursie z zakresu medycyny estetycznej. Bądź na bieżąco i zadbaj o zadowolenie swoich pacjentów. Podążaj za specjalistami i szlifuj swoje umiejętności z wybranego zakresu  –  toksyny botulinowej, hydroksyapatytu wapnia lub kwasu polimlekowego i poznaj wszystkie techniki stosowania kwasu hialuronowego.

 

Zapisz się, pogłębiaj swoją wiedzę i dowiedz się, jak funkcjonuje nietypowa branża jaką stanowi medycyna estetyczna.