Co to jest kwas polimlekowy?

Kwas polimlekowy wykorzystywany w zabiegach modelowania twarzy jest jednym z najlepszych środków wypełniających zmarszczki. Działa stymulująco na komórki ludzkiego organizmu, pobudza je do działania i sprawia, że skóra samodzielnie się nadbudowuje, dzięki czemu efekt zabiegu jest długotrwały i bardzo naturalny.
Warto dodać, że substancja występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Powstaje w mięśniach podczas spalania beztlenowego, jest więc odpowiedzialna za powstawanie zakwasów po dużym wysiłku fizycznym. Jej pobudzające skórę właściwości świetnie sprawdzają się podczas zabiegów anty-aging, a sam preparat sprawia, że skóra staje się świeża i delikatne odmłodzona.

Kwas polimlekowy efekty

Dzięki stymulacji komórek znajdujących się pod skórą, kwas polimlekowy daje optymalne rezultaty i idealnie wypełnia zmarszczki. Zabieg z użyciem tejże substancji poprawia jędrność i owal twarzy, przywraca skórze soczystość i młodzieńczy wygląd.

Ile trzeba czekać na efekty?

Metoda wykorzystująca właściwości kwasu polimlekowego polega na wprowadzeniu preparatu pod skórę za pomocą igły. Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu i daje natychmiastowy efekt, a jego rezultaty są zależne również od pielęgnacji skóry po zabiegu. Dla osiągnięcia pożądanego wyniku, należy jeszcze przez kilka dni po zabiegu wykonywać masaż twarzy. Pozwoli to na równomierne rozprowadzenie substancji i uzyskanie naturalnych rezultatów.

Sprawdź w New Estetic Lublin

Aby uzyskać zdrowy naturalny wygląd i długotrwałe efekty przy użyciu kwasu polimlekowego, zgłoś się do specjalisty New Estetic i przyjdź na konsultacje.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz oraz Lek. Med. Wiktora Wezgraja.

Sprawdź także inne zabiegi w New Estetic