Co to jest?

Bezinwazyjna metoda, dzięki której możesz szybko pozbyć się niechcianego tłuszczu. Działa nawet w miejscach, w których dieta i ćwiczenia nie dają rady. Pozwala zapomnieć nie tylko o boczkach, ale również o podwójnym podbródku.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiedniej substancji, która powoduje redukowanie tłuszczu. Podawany roztwór fosfatydylocholiny delikatnie rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zabieg skutkuje powstaniem stanu zapalnego, którego efektem jest dostarczenie tłuszczu z konkretnych komórek do wątroby, gdzie są rozkładane przez organizm.

Efekty

Dzięki poddaniu się zabiegom lipolizy, możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet do 5 cm. Aby osiągnąć optymalne efekty, zabiegi powinny być wykonywane w seriach. W zależności od partii ciała oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta, lekarz dostosuje odpowiednią terapię. Połączenie jej z dietą i ćwiczeniami, skonsultowanymi uprzednio z lekarzem, pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów.

Kiedy stosować?

Zabieg znajduje swoje zastosowanie m.in w usuwaniu cellulitu, redukuje tkankę tłuszczową i wszelkie nierówności skóry. Nadaje się do redukcji tłuszczu w okolicach ud, pod pośladkami i na brzuchu. Zabieg pozwala zniwelować tłuszcz na przedramionach oraz plecach. Pomaga też w redukcji sińców pod oczami i nadmiernego tłuszczu na policzkach.

Lipoliza iniekcyjna w New Estetic Lublin

Sprawdź, jakie efekty możesz uzyskać dzięki zabiegom lipolizy iniekcyjnej. Umów się na wizytę i skonsultuj z naszym specjalistą.

Sprawdź także inne zabiegi w New Estetic