Wampirzy lifting

Niezwykle skuteczny zabieg, który pozwala na uzyskanie naturalnych efektów przy użyciu substancji, które pacjent ma naturalnie w swoim ciele.

Osocze bogatopłytkowe – jak wygląda zabieg

Substancję czynną otrzymuje się z krwi pobranej od pacjenta. Zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi, z której później w specjalnym procesie odwirowania, pozyskuje się aktywne trombocyty. To właśnie one pobudzają skórę do aktywnej regeneracji i sprawiają, że zabieg przynosi naturalny efekt.

Działanie

Substancja zawiera czynniki wzrostu, pobudza namnażanie naskórka, poprawia mikrokrążenie, a ponadto stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu zabieg z użyciem preparatu ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i jest chętnie wybierany przez pacjentów.

Efekty

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się dla poprawienia sprężystości skóry. Dzięki niemu cera odzyskuje energię i świeżość, staje się lepiej ukrwiona i bardziej elastyczna. Preparat sprawdza się także w usuwaniu blizn potrądzikowych, wygładza skórę i pozwala pozbyć się zasinień i drobnych zmarszczek pod oczami. Znajduje swoje zastosowanie również we wzmacnianiu włosów i leczeniu łysienia. Zakres działania substancji pozwala zaspokoić różnorodne potrzeby pacjentów.

Osocze bogatopłytkowe w New Estetic Lublin

Przyjdź do nas, skonsultuj się z naszym specjalistą i sprawdź, jakie efekty możesz uzyskać dzięki zabiegom z użyciem osocza bogatopłytkowego. Pamiętaj, że preparat stanowi doskonałe uzupełnienie innych zabiegów.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz.