Nowy zabieg anty-aging

Polikaprolakton to metoda odmładzania skóry jeszcze nie tak popularna jak botox czy kwas hialuronowy, ale już teraz jest hitem w branży. Polikaprolakton to substancja uznawana za niezwykle bezpieczną i wykorzystuje się ją do produkcji wyrobów medycznych, m.in takich jak implanty ortopedyczne.
Właśnie na bazie polikaprolaktonu opiera się nowy zabieg typu anty-aging. Pojawił się on w branży stosunkowo niedawno, ale już teraz jest uważany za jedną z najbezpieczniejszych metod pozbywania się pojawiających się z wiekiem niedoskonałości urody.

Trwałość zabiegu

Dobrą sławę preparat zyskał przede wszystkim dzięki trwałości efektów jego stosowania – są one widoczne przez lata od wykonania zabiegu. Rezultaty są widoczne prawie natychmiast, ale polikaprolakton działa głównie poprzez stymulację komórek w ludzkim organizmie, pobudza je do pracy i sprawia, że wytwarzają więcej kolagenu.

Polikaprolakton – efekty

Dzięki temu twarz nabiera blasku, skóra staje się jędrna i sprężysta, a wszystkie zmarszczki znikają. Wśród zalet zabiegów z użyciem polikaprolaktonu, być może najważniejszą jest brak jakichkolwiek powikłań u pacjenta. Przewidywalny i długotrwały efekt tego zabiegu anty-aging sprawia, że jego popularność bardzo szybko wzrasta. Przed zabiegiem pacjent ma możliwość wyboru jednej z kilku opcji w zależności od tego, jak długotrwały ma być efekt działania substancji czynnej. Rezultaty mogą utrzymywać się nawet do 4 lat od poddania się tej metodzie odmładzania.

Polikaprolakton w New Estetic Lublin

Aby zapoznać się ze szczegółami zabiegu, zapisz się na wizytę i skonsultuj się ze specjalistą New Estetic.

Sprawdź także inne zabiegi w New Estetic