Powiększanie ust

Powiększanie ust – kwas hialuronowy

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który nadaje ustom soczystego wyglądu. Szczególnie popularny jest wśród ludzi, którzy nie są zadowoleni z kształtu swoich ust i chcą skorygować ewentualne niedoskonałości bez obaw o sztuczny wygląd. Powiększanie ust przynosi bowiem bardzo naturalny efekt i znacząco poprawia wygląd całej twarzy.

Dla kogo?

Wypełnienie kwasem hialuronowym świetnie sprawdzi się u osób z wąskimi wargami, widoczną asymetrią lub zmarszczkami palacza. Zabieg pozwala pozbyć się tego typu mankamentów urody, sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, a usta nabierają pełnego kształtu i zyskują wyraźne granice.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Zabieg trwa około 30-40 minut i odbywa się przy miejscowym znieczuleniu. Dzięki temu nawet osoby bardziej wrażliwe na ból mogą poddać się takiemu zabiegowi. Niweluje to dyskomfort odczuwany podczas iniekcji oraz specyficzne uczucie rozpierania skóry. Istotne jest również, że wykorzystywany podczas zabiegu kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka.

Po zabiegu

Usta są duże i napuchnięte, mogą pojawić się również drobne zasinienia. Jeszcze przez jakiś czas od iniekcji, wargi mogą być twarde w dotyku, jednak ten specyficzny objaw mija kilkanaście dni po zabiegu. Powiększanie ust to zabieg wymagający bezwzględnego stosowania się do zaleceń lekarza. Konieczne jest, aby wykonać specjalny masaż ust oraz przez kilkanaście dni po zabiegu chronić je przed gorącem. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji efekt może utrzymywać się nawet przez 2 lata.

Skonsultuj się ze z lekarzem z New Estetic Lublin i uzyskaj więcej informacji na temat zabiegu.