Jak działa Dermapen?

Najskuteczniejszy sposób na mikronakłuwanie skóry. Pozwala na dogłębne wprowadzenie substancji czynnych do miejsca docelowego i minimalizuje ewentualne skutki uboczne.

Jak przebiega zabieg

Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Delikatnie pulsujące igły tworzą na skórze niewidoczne dla ludzkiego oka nakłucia. Dzięki swojej niezwykłej precyzji pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów, a jednocześnie minimalizuje dyskomfort pacjenta. W zależności od predyspozycji pacjenta głębokość ukłuć może wynosić od 0,5 do 2,5 mm, a dzięki temu substancje są dostarczane bezpośrednio do miejsca docelowego. Automatyczne nakłuwanie sprawia, że mikroukłucia są prawie bezbolesne, a mikrourazy, które powstają w trakcie zabiegu sprawiają, że skóra zostaje pobudzona do regeneracji, staje się gruba i bardziej sprężysta.

W jakim celu stosować?

Świetnie sprawdza się podczas zabiegów odmładzających. Sprawia, że skóra staje się napięta i elastyczna. Zabieg pobudza wzrost włókien kolagenowych, pozwala na zredukowanie zmarszczek nie tylko na twarzy, ale również we wrażliwych obszarach dekoltu i szyi.

Dermapen wygładza skórę i zmniejsza widoczność porów. Pozwala na skuteczne pozbycie się rozstępów i zredukowanie blizn potrądzikowych. Pomaga radzić sobie z przebarwieniami, ujednolica koloryt skóry. Jest również stosowany w celu zagęszczania i wzmacniania włosów.

Dermapen w New Estetic Lublin

Aby poddać się niezwykle nowoczesnemu zabiegowi, skontaktuj się z kliniką i skonsultuj z naszym lekarzem. Dobierzemy terapię dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz.

Sprawdź także inne zabiegi w New Estetic