Hydroksyapatyt wapnia – działanie

Hydroksyapatyt wapnia to preparat, którego podstawową zaletą jest naturalny, świeży efekt. Substancję tę wytwarza samodzielnie ludzki organizm i znajduje się ona m.in w kościach. Działanie hydroksyapatytu wapnia daje błyskawiczne, ale i rozłożone w czasie rezultaty, a to wszystko dzięki stymulacji włókien kolagenowych w organizmie. Hydroksyapatyt wapnia jest wypełniaczem, występującym w formie żelu z mikrogranulkami. Te właśnie mikrocząsteczki stanowią podstawę, swego rodzaju stelaż dla skóry, dzięki któremu poprawia się owal twarzy.

Wykorzystanie w medycynie estetycznej

Substancję wykorzystuje się nie tylko w celu redukcji zmarszczek, ale również aby poprawić objętość skóry. Często stosowany jest na zmiany potrądzikowe oraz w celu poprawy kształtu nosa czy odmłodzenia skóry dłoni. W zależności od wskazań i potrzeb pacjenta, możliwe jest wykorzystaniu preparatu dla poprawienia różnego rodzaju niedoskonałości urody. Jego uniwersalne zastosowanie sprawia, że to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Rezultaty

Metoda ta nie należy do bolesnych. W strzykawce znajduje się delikatny środek przeciwbólowy, który łagodzi ewentualne dolegliwości. Rezultaty są widoczne błyskawicznie i w zależności od stylu życia oraz miejsca poddawanego zabiegowi, utrzymują się do około 18 miesięcy. Co ważne, dla zachowania stałych efektów, warto po konsultacji z lekarzem, podjąć decyzję o uzupełnianiu preparatu.

Hydroksyapatyt wapnia w New Estetic Lublin

Preparat stanowi idealne rozwiązanie dla osób chcących osiągnąć naturalne, ale widoczne rezultaty. Umów się na wizytę ze specjalistą New Estetic i dowiedz się, jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz oraz Lek. Med. Wiktora Wezgraja.

Sprawdź także inne zabiegi w New Estetic