Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas Hialuronowy to eliksir młodości, naturalnie produkowany przez naszą skórę. Jednak z biegiem czasu ilość występującego w organizmie człowieka kwasu hialuronowego jest coraz mniejsza i często jego brak jest powodem powstawania zmarszczek. Dzięki swoim właściwościom substancja świetnie sprawdza się podczas zabiegów anty-aging i procesów takich jak powiększanie ust. Jest odpowiedzialna za prawidłowe nawilżenie skóry, a jej brak powoduje znaczne pogorszenie stanu cery.

Kwas hialuronowy a znieczulenie

Dzięki zastrzykom z kwasem hialuronowym Twoja skóra odzyska zdrowy, świeży wygląd. Zabieg jest poprzedzony wywiadem lekarskim i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Jeśli lekarz skupia się na obszarze ust, czasem stosowane jest nawet znieczulenie stomatologiczne.

Jak wygląda zabieg z użyciem kwasu hialuronowego?

Substancję wprowadza się pod skórę za pomocą cienkiej, nie tworzącej siniaków igły zwanej kaniulą. Typowe dla takiego zabiegu jest uczucie rozpychania skóry. Dzieje się tak, ponieważ kwas hialuronowy przyciąga do siebie cząsteczki wody, a jednocześnie podnosi skórę. Po wprowadzeniu substancji czynnej pod skórę, lekarz masuje ją, aby nadać odpowiedni kształt wprowadzonemu żelowi.

Co wzmocni efekt anty-aging?

Często wprowadza się również kolejny etap zabiegu, w którym pod skórę są wprowadzane specjalne nici, tworzące stelaż stanowiący oparcie dla kształtu twarzy. Zastosowanie profesjonalnych nici sprawia, że efekty zabiegu pojawiają się bardzo szybko i utrzymują nawet do trzech lat. Dzięki takiemu zabiegowi skórze zostanie przywrócona jędrność i blask.

Sprawdź New Estetic Lublin

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego, przyjdź do New Estetic w Lublinie i umów wizytę lekarską.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz oraz Lek. Med. Wiktora Wezgraja.