Co to jest?

Innowacyjna metoda stosowana do walki ze starzeniem skóry czy nieestetycznymi bliznami. Dzięki zastosowaniu lasera, pacjent uzyskuje zadowalający efekt bez ingerencji skalpela i długiej, uciążliwej rekonwalescencji.

Dla kogo laser frakcyjny CO2?

Ten niezwykle skuteczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej sprawdza się szczególnie, gdy pacjent chce pozbyć się zmarszczek i zyskać nowy, świeży wygląd. Zabieg pozwala również na usunięcie uporczywych rozstępów czy blizn potrądzikowych. Wyrównuje koloryt skóry, wygładza ją i sprawi, że będzie miękka i sprężysta.

Przebieg zabiegu

Urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu laserem frakcyjnym CO2 emituje strumień impulsów, które oddziałują bezpośrednio na skórę. Ten innowacyjny sprzęt tworzy delikatne mikronakłucia, dzięki czemu skóra nie wygląda na podrażnioną, a jednocześnie szybko się regeneruje, a efekty są widoczne niedługo po wykonaniu zabiegu.

Zabieg może sprawiać delikatne uczucie dyskomfortu. W zależności od intensywności lasera, przed zabiegiem, pacjent może otrzymać znieczulenie w postaci specjalistycznego kremu. Pozwala to na zniwelowanie wszelkich niedogodności.

Kiedy pojawią się efekty?

Pierwsze rezultaty można dostrzec już kilka dni po zabiegu, jednak ostateczny efekt będzie zauważalny po ok. 6-8 tygodniach od czynności lekarza. Laser frakcyjny CO2 pozwala nie tylko pozbyć się uciążliwych blizn, ale również jest świetnym zabiegiem, który radzi sobie z wiotką skórą na szyi.

Laser frakcyjny CO2 New Estetic

Zapraszamy na zabieg do naszej kliniki w Lublinie. Ustal termin wizyty i spotkaj się z naszym specjalistą.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz oraz Lek. Med. Wiktora Wezgraja.