Jakie efekty dają nici korygujące?

Rozpuszczalne nici korygujące to dość świeży a jednocześnie popularny sposób na odmłodzenie skóry. Nici można stosować m.in pod oczami i w bruzdach nosowo-wargowych. Potrafią podnieść owal twarzy, stanowią stelaż, podtrzymujący skórę, dzięki czemu efekty widoczne po ich zastosowaniu są spektakularne.
Istnieje kilka rodzajów nici korygujących i to lekarz na podstawie wywiadu lekarskiego i odpowiedniego badania, dobiera zindywidualizowaną terapię, która najlepiej sprawdzi się u konkretnego pacjenta.

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa poniżej godziny i polega na wprowadzeniu rozpuszczalnych nici korygujących w tkankę podskórną. W zależności od indywidualnych cech pacjenta, lekarz może dokonać wprowadzenia nici za pomocą igły lub specjalnej kaniuli.
Efekty są widoczne niemal natychmiast po zakończeniu zabiegu. Skóra już wtedy staje się jędrna i sprężysta. Jednak pełne rezultaty są widoczne po ok. 6 tygodniach od zastosowania tej metody. Nici, rozpadając się, uwalniają kolejne składniki aktywne i stymulują komórki do pracy, a skóra staje się bardziej jędrna, wygląda świeżo i soczyście.

Efekty zabiegu

Metoda wykorzystująca zalety nici rozpuszczalnych cieszy się pozytywnymi opiniami, a jej popularność wśród pacjentów wzrasta. Naturalny efekt liftingujący oraz zdrowa i promienna skóra to zasługa działania składników aktywnych zawartych w niciach rozpuszczalnych. Rezultaty utrzymują się nawet 3-4 lata, a zabieg jest określany jako lifting bez skalpela i daje naturalny, przyjemny dla oka efekt.

Nici rozpuszczalne w New Estetic Lublin

Skonsultuj się z lekarzem specjalistą w New Estetic i uzyskaj więcej informacji na temat zabiegu.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz oraz Lek. Med. Wiktora Wezgraja.

Sprawdź także inne zabiegi w New Estetic