Gwarancja odświeżonej skóry

Złuszczanie skóry pozwala na zachowanie młodości i świeżego wyglądu na dłużej. Zanieczyszczona, zmęczona cera może potrzebować odświeżenia, a peeling wykonany przez specjalistów z New Estetic Lublin pozwoli jej odzyskać blask.

Kiedy warto wykonać peeling?

Zabieg zostanie dobrany indywidualnie do potrzeb pacjenta. Jego przebieg jest zależny od celu i efektu, jaki chcemy uzyskać. Może on służyć bowiem nie tylko do odświeżenia zmęczonej cery, ale również pomoże pozbyć się nieestetycznych blizn, a nawet zniweluje cellulit. Zabieg zredukuje przebarwienia, pozwoli dogłębnie oczyścić skórę. Efekt odmłodzenia i odświeżenia jest gwarantowany, skóra stanie się niezwykla gładka i przyjemna w dotyku.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest nieinwazyjny i pozwoli pozbyć się martwego naskórka. Peelingi średnio głębokie i głębokie wykonuje się tylko w profesjonalnych klinikach. Ważne jest tutaj zastosowane konkretnych procedur, które pozwolą uzyskać zadowalający efekt. Osoba wykonująca zabieg dostosuje ilość preparatu do potrzeb zależności od oczekiwań pacjenta i konkretnych predyspozycji. Odpowiednio wykonany daje zaskakujące rezultaty, dlatego peeling to jeden z  najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej.

Po zabiegu

Niezwykle ważna jest również pielęgnacja skóry już po wykonanym zabiegu. Pacjent zostanie dokładnie poinstruowany jaką pielęgnację zastosować dla uzyskania najlepszego efektu. Istotne jest odpowiednie nawilżanie i delikatna pielęgnacja. Podstawą jest także intensywna ochrona przed słońcem i stosowanie silnych filtrów. Nie należy również mechanicznie usuwać i zdrapywać naskórka.

Peeling w New Estetic Lublin

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaki rodzaj zabiegu spełni Twoje oczekiwania.

Zabieg wykonywany przez Dr N. Med. Annę Brzozowską Jaśkiewicz.